Dodaj opnie, komentuj, opowiadaj i polecaj LASIK

OPINIE open graph logoW tym miejscu zachęcamy do dzielenia się opiniami, pytaniami i historiami związanymi z laserową korekcją wzroku.

Podziel się informacjami o tym, jak pozbycie się wady wzroku zmieniło Twoje życie i co jest dla Ciebie nowe, co odkrywasz. Twoje opinie, wspomnienia, sugestie i wskazówki mogą być dla innych bardzo pomocne.
Nie unikamy pytań i wątpliwości – na każde odpowiemy, a nad merytoryczną stroną życiebezokularów.pl

czuwają lekarze z Laguna Medical.

 

Umów się na kosultację

W Laguna Medical!

6 thoughts on “OPINIE PACJENTÓW

 1. Marzena J

  Dziś mijają dokładnie dwa miesiące od dnia, w którym Pan doktor Piotr Gołębiowski z kiliniki Laguna Medical w Gdyni przeprowadził u mnie laserową korekcję wzroku. Cóż mogę napisać – z czystym sumieniem polecam zarówno Pana doktora jak i klinikę. Co do Pana doktora – wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie, gładko i szybko – od razu czuć było, że ma się do czynienia z wysokiej klasy specjalistą. Czułam się bezpiecznie i wiedziałam, że jestem (a właściwie, że moje oczy są) w najlepszych rękach. Dodam jeszcze, że ujęło mnie podejście personelu kliniki do mnie jako pacjentki – na każdym etapie mogłam zadawać pytania, wszystko bardzo dokładnie mi wytłumaczono, wiedziałam, jakie są poszczególne etapy przed zabiegiem, co będzie się działo podczas zabiegu, a także po nim. Prócz Pana doktora Gołębiowskiego na szczególne wyrazy uznania zasługuje Pani konsultantka – cieprpliwie i wyczerpująco odpowiadała na wszystkie moje, czasem nawet błahe pytania. Ponieważ mieszkam za granicą, wybrałam procedurę jednodniową. 3 tygodnie po zabiegu miałam mały problem okulistyczny, niezwiązany w ogóle z zabiegiem. Skontaktowałam się telefonicznie z Panią konsultantką, a ona przedstawiła mój problem Panu doktorowi. Jak pisałam, nie było to związane wcale z zabiegiem, a mimo to otrzymałam poradę, która pozwoliła mi podjąć dalsze kroki. Czyż to nie świadczy także o wysokiej etyce zawodowej Pana doktora oraz personelu kliniki?
  Dwa miesiące po zabiegu, a ciężko uwierzyć, że okulary, szmatki, soczewki, płyny, pudełeczka i żmudne zabiegi higieniczne to już przeszłość. Stosowałam się i stosuję nadal do wszystkich zaleceń, jakie otrzymałam, a na codzień cieszę się moim nowym, świetnym, ostrym wzrokiem.
  Klinikę wybrałam z polecenia, a teraz sama polecam ją z czystym sumieniem innym. Czy czegoś żałuję? Tak. Żałuję tego, że nie poddałam się zabiegowi wcześniej. Od dwóch miesięcy powtarzam wszystkim, że dzieki Panu doktorowi Gołębiowskiego moje życie ma nową jakość. Dziękuję.

 2. Ewelina

  Witam. właśnie minął miesiąc od dnia wykonania zabiegu. W wieku 31 lat zostałam wyleczona z krótkowzroczności, wady z którą mogę teraz to powiedzieć żyłam ponad 20 lat. Ze względu na dużą wadę z okularami nie rozstawałam się, zaprzyjaźniłam się z nimi (w końcu takie życie okularnika 😉 . Okulary na moim nosie to był znak rozpoznawczy. Na zabieg zdecydowałam się ponieważ na co dzień prowadzę aktywny styl życia prywatnie i zawodowo oraz ze względów bezpieczeństwa.
  Laserową korekcję wzroku wykonał doktor Jan Staniewicz z kliniki Laguna Medical. Zabieg przebiegł bardzo szybko i sprawnie, nie myślałam że w tak krótkim czasie można „naprawić” wzrok. Już na godzinę po zabiegu widziałam dokładnie z daleka godzinę na wiszącym na ścianie zegarze (niesamowite uczucie). Obecnie uczę się żyć bez okularów, jest to niesamowite uczucie, moja twarz stała się lżejsza, doskonale widzę w lustrze swoje oczka, po przebudzeniu widzę z łóżka godzinę 😉 dostrzegam szczegóły, których prędzej nie widziałam. Dla nas „byłych” okularników są to niesamowite odczucia.
  Po zabiegu należy dbać o swoje oczka oraz stosować się do zaleceń doktora.

  Obecnie, odkrywam świat na nowo, widzę go w nowych „wyraźnych” barwach za co z całego serca dziękuje doktorowi i całemu personelowi kliniki. Z całą pewnością polecam klinikę Laguna Medical.

 3. witek

  🙂

 4. Wojciecj

  Cześć! I ja chciałbym się podzielić swoją opinią na temat zabiegu laserowej korekcji wzroku zwłaszcza dla tych co się wahają ,boją i są ogólnie niezdecydowani,byle by tylko odłożyć w czasie zabieg 😉 Coś wam powiem, i ja się bałem cykałem i kreowałem w głowie niestworzone historie na temat operacji np. a co się stanie jak lekarz pomyli oko,albo jak laser wypali za dużo w oku no wiecie setki dziwnych myśli 🙂 I tak bez rozpisywania się ,na badanie i zabieg zapisałem się do dr. Jana Staniewicza, i tu bez zbytniej reklamy i laurki,bo gdyby coś schrzanił to bym inaczej pisał 🙂 facet zna się na rzeczy i czuć ten profesjonalizm np. gotowość i chęć udzielania wyczerpujących odpowiedzi ,na wstępie wywiad i badania ,podczas rozmowy zapytał się gdzie pracuje ,w moim przypadku jest to praca na wysokości wymagająca skupienia i uwagi przez 8 godz. i powiedział ze dobierze korekcje pod konkretnie wykonywany zawód,to o czymś świadczy nie! Pobyt na terenie placówki ok. 2 godz. Czas pracy samego lasera ok.10 sek 🙂 Wady przed zabiegiem: nadwzroczność oka lewego ,astygmatyzm oka lewego ,niedowidzenie oka lewego różnowzroczność w znacznym stopniu powodująca ciągły dyskomfort i trudności z prowadzeniem nawet samochodu bez okularów. Dzisiaj mija 8 miesięcy od zabiegu,ale już następnego dnia miałem tylko lekkie łzawienie z oka i to wszystko ,a okulary oddałem koledze może się mu przydadzą. Pozdrawiam cały zespół Laguna Medical no i tych co się jeszcze nie zdecydowali a teraz będzie im trochę łatwiej podjąć decyzje. Cześć!

 5. Karolina Michalska

  polecam doktora Golebiowskiego

  witam, chcę polecić doktora Piotra Gołębiowskiego i laserową korekcję wzroku w Laguna Medical. pełny profesjonalizm, wszyscy pracownicy i pan doktor bardzo mili i otwarci, ceny normalne ale zabiegi są przygotowane pod konkretnego pacjenta. może dlatego, a może dlatego że według większości opinii to bardzo dobry chirurg okulista widziałem doskonale dzień po zabiegu, a tydzień po – czyli dziś – mogę zapomnieć że taki miałem. gorąco polecam i pana doktora i zabiegi w Laguna Medical.

 6. Ania

  Doktor Gołębiowski bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą – świetnie zdiagnozował moich rodziców na wczesnym etapie zaćmy, CIERPLIWIE I W ZROZUMIAŁY SPOSÓB opowiedział im o konsekwencjach braku leczenia i to tak, że potrafili mi opowiedzieć detale – a oboje maja po 73 lata i ze słuchem nie ma szału. i kojarzenie tez przeciez w tym wieku różne. doktor Gołębiowski jest bardzo kontaktowy, interesuje sie pacjentem na kazdym etapie leczenia. operacja rodzicow bez zadnych komplikacji, oboje po trzech tygodniach widza o czują sie świetnie. U Gołębiowskiego cała nasza familia się leczy – syn bedzie miał laserowa operacje wady niedlugo.dr Piotr Gołębiowski wart jest i polecenia i każdej złotówki (ceny te same a jakość niebo wyższa).

Dodaj komentarz

Twój adres mailowy nie będzie opublikowany. Oznaczone pola są wymagane *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit