„Życie bez okularów” jest projektem Laguna Medical Sp. z o.o. – firmy z branży usług medycznych, której główną specjalizacją jest okulistyka. Naszą pasją jest przywracanie ludziom radości z widzenia świata w pełnej swojej okazałości i dawanie im swobody, na jaką pozwala życie bez okularów. Głównym celem przyświecającym nam przy powoływaniu Projektu i zarazem tego portalu było zapewnienie pacjentom rzetelnej i przystępnej wiedzy na temat możliwości korygowania wad wzroku. Mamy, jako zespół zajmujący się tematyką usuwania wad wzroku, bardzo duże i wieloletnie doświadczenie, którym chcemy się dzielić ze wszystkimi, którzy myślą o pozbyciu się wady wzroku.

Kolejnym celem powstania „Życia bez okularów” było umożliwienie rozpoczęcia aktywnego życia wszystkim, którzy pozbyli się okularów i chcą robić rzeczy, na które nie pozwalało im noszenie szkieł na nosie.

Osoby, które przeszły zabieg korygujący wady refrakcji w Pomorskim Centrum Zdrowia Laguna Medical otrzymują kartę upoważniającą do zniżek u partnerów, m.in. w klubach fitness, szkołach nauki jazdy, pilotażu, pływania czy nurkowania.

Jesteśmy także otwarci na współpracę z innymi podmiotami, których klienci cenią sobie życie wolne od okularów i które chciałyby uczestniczyć w Projekcie. Zachęcamy również gabinety okulistyczne, które są chętne przeprowadzać kwalifikacje w innych miastach oraz  kliniki chcące poszerzyć swoją ofertę.

 

W sprawach współpracy zapraszamy do kontaktu:

sylwia.osipovs@lagunamedical.pl

tel. +48 607 133 977