Laserowa korekcja wad wzroku to obecnie najbezpieczniejszy sposób trwałego pozbycia się wad refrakcji, takich jak krótkowzroczność, dalekowzroczność i astygmatyzm.

Laserowa korekcja wzroku w najlepszym ośrodku - Laguna MedicalZakres możliwych do skorygowania wad sferycznych oscyluje w granicach od -14 dioptrii do +6 dioptrii, natomiast w przypadku cylindrycznych około 5D.

O zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu decyduje lekarz okulista specjalizujący się w chirurgii refrakcyjnej. Zdarza się, że kwalifikację przeprowadzają lekarze, którzy osobiście nie wykonują zabiegów. W takim przypadku i tak ostateczną decyzję o wykonaniu i przebiegu zabiegu podejmuje operator.

Operacja odbywa się w sali zabiegowej wyposażonej w laser ekscimerowy. Przy zabiegu nie jest wymagana obecność anestezjologa. Do oka pacjenta podawane są krople znieczulające, zastosowanie których czyni ten zabieg bezbolesnym.

Pacjent operowany jest w pozycji leżącej, z głową umieszczoną na specjalnej podkładce zabezpieczającej ewentualne ruchy. Powieki zabezpieczone są przed mruganiem specjalną rozwórką. Ruch gałki ocznej śledzony jest w czasie rzeczywistym przez kamerki wbudowane w sprzęt, tzw. system eyetracker, które zabezpieczają prawidłowe wykonanie zabiegu przed mimowolnymi ruchami gałki ocznej.Procedura trwa kilkanaście minut, natomiast czas samego laserowania to zaledwie kilkanaście sekund. Pacjent już po godzinie od zabiegu wraca do domu.

Kierując się uczciwymi zasadami, zgodnie z naszą polityką cena zabiegu jest jednakowa dla każdego, niezależnie od wartości wady oraz metody wykonania zabiegu, tak aby każdy pacjent z góry wiedział na jakie koszty się przygotować.

Jak się widzi z astygmatyzmem?    Jak widzi krótkowidz?    Jak widzi dalekowidz?

Umów się na kosultację

W Laguna Medical!