Jeszcze kilka lat temu koszt laserowej korekcji wzroku był znacznie wyższy w stosunku do jednej pary okularów, ale dziś koszt korekcji wady w jednym oku pokrywa się z ceną szkieł i oprawek. A przecież jedna para okularów statystycznie nie służy dłużej niż 3 lata, podczas gdy zabieg wykonuje się raz.
To bardzo prosta kalkulacja zarówno w przypadku okularów jak i soczewek: laserowa korekcja oczu jest tańszym rozwiązaniem, jeśli weźmiesz pod uwagę zarówno dzień dzisiejszy jak i przyszłość.

To nie jest żadna naciągana kalkulacja i zachęcamy, aby samodzielnie sprawdzić jak to faktycznie wygląda. Nawet jeśli w Waszych kalkulacjach koszty są zbliżone… to musicie wziąć pod uwagę wiele dodatkowych korzyści płynących z laserowego usuwania wad wzroku i odjąć od średniej ceny ok 40% lub tyle samo doliczyć na niekorzyść szkieł. To być może jest trudne do przyjęcia, jeśli nadal nosi się okulary, ale takie są fakty: życie bez szkieł i okularów w sposób logiczny jest dużo bardziej komfortowe i nie narzuca dodatkowych obowiązków. W efekcie laserowa korekcja wad wzroku jest tańsza i realnie usuwa wadę, podczas gdy szkła lub soczewki nie usuwają wady – tylko minimalizują jej efekty, a do tego trzeba je co jakiś czas wymieniać.

Czy to nie prosty rachunek?

Dodaj komentarz

Twój adres mailowy nie będzie opublikowany. Oznaczone pola są wymagane *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit