zycie_logo„Życie bez okularów”

to popularyzacja aktywnego, zdrowego i modnego życia dla każdego, dzięki najnowszym metodom leczenia wad wzroku i chorób oczu.

Promujemy przekonanie, że życie bez okularów i soczewek jest ciekawsze, pełne doznań i rozrywek, oraz że dobry wzrok ułatwia uczenie się i pomaga w rozwoju osobistym.

Razem z Partnerami

przygotowaliśmy kartę AKTYWNIE i ZDROWO, która gwarantuje uczestnikom projektu „Życie bez okularów” szereg rabatów, zniżek i specjalnych akcji partnerów projektu. Aby dołączyć do projektu wystarczy skorzystać z usług sportowych, medycznych, SPA i usług naszych Partnerów, lub poddać się zabiegowi laserowej korekcji wzroku, korekcji prezbiopii lub leczeniu stożka rogówki w Pomorskim Centrum Zdrowia Laguna Medical.

LASEROWA KOREKCJA WZROKU - Laguna MedicalLECZENIE PREZBIOPII - Laguna Medical

LECZENIE STOZKA ROGOWKI

Informacje kontaktowe:

Adres:

ŻYCIE BEZ OKULARÓW

LAGUNA MEDICAL Sp. z o.o.
Plac Kaszubski 1, 81-350 Gdynia

Telefon:

+48 607 133 977

E-mail:

korekcja@lagunamedical.pl

dołącz do programu "Aktywnie i Zdrowo"

DOŁĄCZ DO PROJEKTU I KORZYSTAJ ZE ZNIŻEK I RABATÓW!

Napisz do nas:

Imię i nazwisko (wymagane)
[text* your-name]

Adres email (wymagane)
[email* your-email]

Temat
[text your-subject]

Treść wiadomości

Informacja prawna
Laguna Medical Sp. z o.o. nieustannie sprawdza i aktualizuje informacje w swoich serwisach internetowych. Jednak mimo to, z upływem czasu, dane na stronie mogły ulec zmianom. Z tego powodu nie bierzemy odpowiedzialności za aktualność, poprawność i kompletność zamieszczonych na niej informacji. To samo tyczy się wszystkich stron, do których przekierowują linki na stronie www.życiebezokolarow.pl. Laguna Medical Sp. z o.o. nie odpowiada za zawartość stron, które zostały otwarte poprzez link na naszej stronie.
Laguna Medical Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmian i aktualizacji udostępnianych informacji. Zawartość i struktura strony internetowej Projektu ŻYCIE BEZ OKULARÓW jest chroniona prawami autorskimi. Powielanie informacji lub danych, w szczególności tekstów, części tekstów czy grafiki wymaga uzyskania wcześniej pisemnej zgody Laguna Medical Sp. z o.o.