Żyj AKTYWNIE I ZDROWO z partnerami projektu Życie bez okularów.

Z kartą „Aktywnie i Zdrowo”, którą otrzymuje każdy uczestnik projektu, korzystasz ze specjalnych ofert i zniżek na usługi naszych partnerów.

Fitness Klub Pure Jatomi

PURE JATOMI FITNESS

Prestiżowy klub fitness w Gdyni zaprasza do skorzystania z promocyjnej oferty specjalnie dla uczestników Projektu Życie bez okularów.

Z kartą „Aktywnie i zdrowo”: 94 zł. za karnet miesięczny OPEN w umowie rocznej.
VIVADENTAL

V I V A D E N T A L

Międzynarodowy ośrodek kliniczny, szkoleniowy i naukowo- badawczy oferujący Pacjentom możliwość spełniania najśmielszych marzeń o zmianie własnego wyglądu.
Profesjonalne leczenie estetyczne obejmuje zabiegi z zakresu wszystkich dziedzin stomatologii, implantologii stomatologicznej, dermatologii i chirurgii estetycznej twarzy, przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć współczesnej medycyny i zaawansowanych technologii.

Z kartą „Aktywnie i zdrowo”: 10% zniżki
Szkoła pływania Delfin

SZKOŁA PŁYWANIA DELFIN

Od 1994 roku największa tego typu organizacja na Pomorzu. Kadrę stanowią specjalistycznie przeszkoleni trenerzy pływania, absolwenci lub pracownicy AWFiS, byli reprezentanci Polski w pływaniu i płetwonurkowaniu a nawet trenerzy kadry Polski juniorów. Większość stosowanych form i metod to pomysły autorskie inspirowane najnowszymi światowymi trendami i wykorzystujące profesjonalny zestaw przyborów pływackich dostosowanych do wieku i poziomu zaawansowania. Jest to również szeroko zakrojony program wychowawczy.

Chlubą KS Delfin jest Klub Lidera czyli elitarna grupa wolontariuszy – naszych wychowanków,  którzy po przejściu odpowiedniego przeszkolenia ratowniczego i  pedagogicznego przygotowują się do roli animatora zajęć ruchowych i instruktora pływania.

Najlepsi pływacy mogą trenować w Sekcji Pływania Sportowego, w Sekcji Pływania Synchronicznego, przygotowywać się do startów w triathlonie lub zostać ratownikami WOPR.

Podopieczni mają również możliwość poszerzania swych zainteresowań biorąc udział w kursach specjalistycznych: żeglarskich, windsurfingowych, kajakarskich a zimą w narciarskich, snowboardowych i innych. Mogą też zaprosić przyjaciół na wspaniałe Urodziny na Basenie.

Posiadaczy karty „Aktywnie i zdrowo” zapraszamy na zajęcia nauki pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbywające się w Hotelu Gdynia. Posiadaczowi karty przysługuje 10 % zniżki na te zajęcia. Mając taką kartę można także skorzystać z oferty letniej nie ponosząc regulaminowej opłaty członkowskiej w wysokości 100 zł.
Enjoy Driving - szkoła bezpiecznej jazdy

ENJOYDRIVING

Szkoła bezpiecznej jazdy i motoryzacyjne rajdowe przeżycia. Profesjonalnie przyczyniamy się do zwiększania bezpieczeństwa czynnego na drogach. Do każdego podchodzimy indywidualnie i słuchamy jego potrzeb, jednocześnie przekazując niezbędną wiedzę w zakresie bezpiecznej jazdy. W trakcie kursów stawiamy nacisk na ciekawe i bardzo ważne ćwiczenia praktyczne, wiedzę teoretyczną zaś przekazujemy w pigułce.

Informacje szczegółowe: www.enjoydriving.pl/oferta/

Z kartą „Aktywnie i zdrowo” 10% rabatu na szkołę bezpiecznej jazdy (także w formie imiennych kuponów na prezent)
Pit Stop Gdynia

PITSTOP GDYNIA

To unikalne miejsce na mapie Trójmiejskiej rozrywki, tylko tutaj możecie skorzystać Państwo z Toru Kartingowego, Labiryntu Elektronicznego Paintballa – Systemu Zoltar, symulatorów rajdowych, konsol najnowszej generacji i wielu innych atrakcji.

Dla posiadaczy karty „Aktywnie i zdrowo” zniżka 10% na wszystkie atrakcje centrum.
KITE MOVI

KITE MOVI

Misją Kite MoVi jest zachęcanie do aktywnego spędzania czasu wolnego poprzez uprawianie sportów wodnych i zimowych. Od samego początku szkolenia, nauka to czysty „fun”. W połączeniu z wieloletnim doświadczeniem instruktorskim każde zajęcia zakończysz z uśmiechem na twarzy. Rozpocznij swoją przygodę z:

– kitesurfing
– snowbard
– snowkite.

Każdy właściciel karty „Aktywnie i zdrowo” posiada 10% zniżki na szkolenia indywidualne wraz z osobami towarzyszącymi.
KS MOVEMENT

KS MOVEMENT

Grupa młodych ludzi, których pasją jest parkour i freerunning – sztuka przemieszczania się w terenie miejskim. Od ok. 2005 aktywnie działają na terenie Trójmiasta realizując przedsięwzięcia związane z ich pasją.
Między innymi prowadzą zajęcia ogólnorozwojowe na specjalnie przygotowanych przeszkodach pod okiem wykwalifikowanych trenerów w trzech grupach zaawansowania. Treningi odbywają się w obiektach Gdańskiego AWFiS a przeznaczone są dla wszystkich chcących aktywnie spędzać czas w niekonwencjonalny sposób.

Z kartą „Aktywnie i zdrowo”: 10% zniżki
MARINA WELNESS CENTER

MARINA WELNESS CENTER

Centrum rekreacji w hotelu NOVOTEL MARINA w Sopocie oferuje basen, sauny, jacuzzi, siłownię, zajęcia fitness oraz CrossBox.

Każdy właściciel karty „Aktywnie i zdrowo” posiada 10% zniżki
SPORT EVO

SPORT EVO

Nowatorska na skalę Polski forma kształtowania swojego ciała. Do standardowych treningów na siłowni, wprowadzane są zajęcia na świeżym powietrzu w urokliwych zakątkach Trójmiasta połączonych z nowymi technikami motywacji. Wykorzystanie w treningach tego, co najlepsze w trójmiejskich terenach, które nie są dostępne dla wielu ludzi mieszkających w innych rejonach Polski. Zajęcia prowadzone nad zatoką (plaża) i w trójmiejskich lasach, które kryją w sobie wiele ciekawych zakątków.

Każdy właściciel karty „Aktywnie i zdrowo” posiada 10% zniżki
BŁĘKITNY PIOTRUŚ

BŁĘKITNY PIOTRUŚ

Pomorsko-Mazurskie Biuro Żeglarskie „Błękitny Piotruś” Specjalizuje się w kompleksowej organizacji rejsów turystycznych, szkoleń żeglarskich i motorowodnych oraz w czarterach jachtów na Mazurach, w Chorwacji i innych krajach. W ofercie znajdziecie m.in. kolonie żeglarskie dla dzieci, obozy młodzieżowe, obozy studenckie, żeglarskie imprezy integracyjne dla firm i wyjazdy dla szkół. Co roku propozycje spędzenia wolnego czasu poszerzane są o nowe imprezy żeglarskie.

Każdy właściciel karty „Aktywnie i zdrowo” posiada 10% zniżki.
HOTTON Hote

HOTTON HOTEL

Komfortowy i przyjazny Hotel*** oferuje noclegi w wyjątkowych cenach dla osób chcących skorzystać z naszych zabiegów, a także dla użytkowników Kart Aktywnie i zdrowo. Zobacz ofertę Hotelu – TUTAJ

.

Aby poznać specjalne ceny pokoi dla uczestników Projektu „Życie bez okularów” kliknij TUTAJ.
MIDTOWN HOSTEL

MIDTOWN HOSTEL

Położony jest w samym centrum Starego Miasta w Gdańsku: 5 min spacerem od dworca kolejowego, 3 min spacerem od tramwaju, 100 metrów od pubów i barów. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy szukają taniego zakwaterowania w dobrym standardzie i atmosferze domowej. Hostel może pomieścić tylko 25 osób, więc nie czekaj, zarezerwuj. Poczujesz się jak w domu. W ofercie szybki internet w każdym z pokoi, PlayStation, gry, świetlica z DVD i tv kablową, pościel w cenie, ręczniki 5 zł., kawa/ herbata gratis przez cały dzień i oczywiście przyjazny personel. Goście mogą się spotykać / jeść razem w wygodnym salonie. Jest też wspólna kuchnia, w której można przygotować pyszne jedzenie.

Z kartą zniżka 10%
MIXTURA

MIXTURA

Bakcyla sportu i przygody mamy w sobie od dziecka. Przez lata każde wakacje i ferie spędzaliśmy na obozach żeglarskich, harcerskich, czy narciarskich. Zjechaliśmy Polskę oraz Europę wszerz i wzdłuż szukając najlepszych miejsc do żeglowania, windsurfingu, kitesurfingu, kajakarstwa, narciarstwa oraz snowboardu. Nabywanie tych umiejętności i pokonywanie własnych słabości dawało nam ogromną radość i satysfakcję, dlatego postanowiliśmy się tym podzielić z innymi. Zdobywaliśmy kolejne kwalifikacje i uprawnienia, cały czas pracując nad podnoszeniem sprawności i techniki. To mogło się skończyć tylko w jeden sposób – w 2004 roku powstała wybuchowa mieszanka zabawy, sportu i adrenaliny – MIXTURA.

Od tej pory organizujemy profesjonalne szkolenia z zakresu narciarstwa, snowboardu, żeglarstwa i kitesurfingu, a także imprezy, wyjazdy i pikniki firmowe. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy. Wśród nas są instruktorzy PZN, PZS, PZŻ, absolwenci AWFiS, animatorzy zabaw, ratownicy WOPR, przede wszystkim jednak sympatyczni ludzie, którzy chcą się podzielić z Tobą swoją pasją. Organizowane przez nas szkolenia, eventy i wyjazdy są mixturą wielkiej przygody, ekscytujących wrażeń i podnoszenia sportowych umiejętności w duchu zabawy, wraz z gwarancją profesjonalizmu i bezpieczeństwa.

Z kartą zniżka 10%
Aquarius - Fitness & Wellness

AQUARIUS – FITNESS & WELLENESS

Klub Aquarius Fitness & Wellness to miejsce dla wszystkich dbających o dobre samopoczucie i zdrowie. Nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie w nim wszystko co potrzebne, aby odpowiednio zadbać o sylwetkę i poprawić samopoczucie. Najlepszy sprzęt i klimatyzowane sale zapewniające wysoki komfort ćwiczeń oraz wykwalifikowana kadra służąca pomocą w każdej sytuacji sprawią, że ćwiczenia będą prawdziwą przyjemnością! U nas zrelaksujesz się, uzupełniając trening sauną fińską, parową oraz masażem.

Z kartą „Aktywnie i zdrowo” 10% rabatu.
ARTORIENT szkoła tańca

SZKOŁA TAŃCA ARTORIENT

Bogata oferta zajęć m.in. ZUMBA, TANIEC BRZUCHA, BURLESKA, JOGA ITP

Dyplomowane instruktorki, laureatki wielu konkursów m.in. srebra w Pucharze Świata.

Profesjonalne pokazy tańca tańca brzucha.

Sklep taneczny. Akceptujemy karty Multisport i inne programy partnerskie.

Z kartą „Aktywnie i zdrowo” 10% rabatu.
POD KWADRATEM szkoła tańca

STUDIO TAŃCA POD KWADRATEM

Studio Tańca Pod Kwadratem istnieje o 15 lat. Siedziba studia mieści się na Przymorzu obok Alchemii vis a vis Uniwersytetu Gdańskiego Przy Al .Grunwaldzkiej 355.
Dysponujemy dwiema salami tanecznymi o powierzchni ponad 200 m2 jedna i 136m2 druga sala
Studio zajmuje się nauka tańców towarzyskich ( walc, tango, foxtrot, samba, cha-cha, rumba, jive) oraz tańców użytkowych ( m.in.: salsa, mambo, rock and roll, swing, tango argentyńskie.)
Pomagamy parom narzeczonych w przygotowaniu pierwszego tańca.
Nasza oferta obejmuje zajęcia dla dzieci, dorosłych i seniorów.
Pary reprezentujące nasze studio wygrały ponad 170 ogólnopolskich turniejów tańca.
Organizujemy bale i pokazy taneczne.
Kontakt: tel 601 659 580 email: biuro@podkwadratem.pl

Z kartą „Aktywnie i Zdrowo” zniżka 10%.
Salsa Club

SALSA CLUB

Salsa Club powstał 1 maja 2004 r., jako jedna z pierwszych szkół salsy na Pomorzu.

Od samego początku w skład Salsa Clubu wchodziły osoby, dla których taniec był życiową pasją i sposobem na życie. Chęć nawiązywania kontaktów z ludźmi z całego świata, których łączy miłość do tańca, zaowocowała organizacją w lipcu 2004 r. Pierwszych Otwartych Warsztatów Ruedy de Casino w Gdańsku. Natomiast w sierpniu 2004 roku swój początek miała pierwsza edycja Biby Salsowej – dziś już cyklicznej imprezy.

Obecnie prowadzimy kursy taneczne: salsa solo, salsa w parach, ladies latino, kizomba, taniec przedślubny, semba, bachata, tango argentyńskie… oraz zajęcia indywidualne i wiele innych. Zapraszamy także na organizowane przez nasz Klub cykliczne imprezy do trójmiejskich klubów (obecnie PICK & ROLL CLUB w Sopocie) połączone z animacjami oraz bezpłatnymi lekcjami salsy, bachaty i innymi. Zapewniamy również profesjonalną organizację imprez firmowych – pokazy, animacje, nauka tańca.

Z kartą „Aktywnie i Zdrowo” zniżka 10%.
SalsaFit - Ogólnopolska Szkoła Tańca i Fitness dla Kobiet

SALSAFIT – OGÓLNOPOLSKA SZKOŁA TAŃCA I FITNESS DLA KOBIET

SalsaFit jest ogólnopolską szkołą tańca i fitnessu wyłącznie dla kobiet. Sieć placówek rozproszona po całym kraju, zapewnia dostęp do wielu interesujących form ćwiczeń. W Gdańsku prowadzimy zajęcia aż w 5 lokalizacjach, tak aby być jak najbliżej klientek. Nasze instruktorki z Trójmiasta specjalizują się w Salsie, Zumba oraz tańcach latynoskich.

UWAGA!!! To nie są zwykłe lekcje tańca! Nasze zajęcia to nie tylko: taniec, fitness, porywająca muzyka , ale przede wszystkim świetna zabawa. Bez względu na to ile masz lat, jaką masz kondycję, nie krępuj się! Weź wygodne buty, strój sportowy, wodę do picia i przyjdź śmiało na zajęcia.

www.salsafit.pl

Z kartą „Aktywnie i Zdrowo” zniżka 10%.
BŁĘKITNY PIOTRUŚ
SPORT  EVO
02MARINA WELLNESS Center
KS MOVEMENT
KITE MOVI
PIT STOP Gdynia
ENJOYDRIVING
Szkoła pływania DELFIN
VIVADENTAL
01Pure Jatomi
HOTTON Hotel
MIDTOWN HOSTEL
MIXTURA.PL
Aquarius – Fitness & Wellness
ARTORIENT szkoła tańca
Studio Tańca Pod Kwadratem
Salsa Club
SalsaFit – Ogólnopolska Szkoła Tańca i Fitness dla Kobiet